Paapua Uus-Guinea

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Paapua Uus-Guinea kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Paapua Uus-Guineas

Paapua Uus-Guinea asub Vaikse ookeani edelas ja hõlmab Uus-Guinea idaosa ja selle saari. Iseloomustab tohutu bioloogiline ja kultuuriline mitmekesisus, see on kuulus oma randade ja korallrahude poolest.

Port Moresby on osariigi pealinn ning see on ka kõige suurema rahvaarvuga linn ja peamine sadam.

Paapua Uus-Guineas, Port Moresbys ja teistes linnakeskustes müüdavad kinnistud on kallid ning see peegeldub ka kaupade ja teenuste, sealhulgas toidu, tarbekaupade ja ohutuse kõrgetes hindades.

Samuti on Paapua Uus-Guineas müüdavate kinnistute juurdepääsetavus süsteemne probleem, millega nii valitsus kui ka erasektor üritavad tegeleda.

2018. aastal tehtud uuring näitas, et tajutav kättesaamatus on alates 2017. aastast suurenenud: 87% vastanutest usub seda või ostab Paapua Uus-Guineas kinnisvara mõõdukalt või väga jätkusuutmatult (austus 85% -ga 2017. aastal).

Kui need, kes usuvad, et Paapua Uus-Guineas müügiks mõeldud kinnisvara on mugav, on see väga mugav, vähenes 14% kuni 12%.

Selle muudatuse määramine on keeruline. Üha suurenev linnastumine, maapiirkondadest töö ja muude võimaluste otsimisel liikuvad inimesed on kindlasti üks kaasaaitavaid tegureid.

Taas usub enamik inimesi, mis on parim aeg Papua Uus-Guineas müüdava kinnisvara ostmiseks, kuid see on veidi vähenenud alates 61% -st 2017. aastal ja 56% -st 2018. aastal.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB